Fotowoltaika

Dowiedz się czym jest i jakie niesie korzyści

Fotowoltaika, czyli wytwarzanie energii elektrycznej ze światła słonecznego, to szybko rozwijająca się i ekologiczna technologia produkcji energii. Swój intensywny rozwój zawdzięcza silnemu wsparciu rządów europejskich, a teraz także rządu polskiego, które poszukują alternatywy dla energii konwencjonalnej.

Nasza oferta ?

Nasi eksperci przeanalizują możliwości zainstalowania ogniw fotowoltaicznych na istniejących budynkach oraz przedstawią rekomendację dla Twojej Firmy.

Produkt oferowany przez nas to szczegółowa kalkulacja ekonomiczna inwestycji dla Twojej Firmy. Na podstawie takich czynników jak lokalizacja geograficzna, powierzchnia dachu, czy wielkość zużycia energii na własne potrzeby, przygotujemy analizę opłacalności, dzięki której poznasz wysokość niezbędnych nakładów finansowych oraz okres zwrotu z inwestycji.

Zamawiając produkt otrzymujesz:

Raport opłacalności inwestycji

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy raport przedstawiający kalkulację opłacalności i okresu zwrotu z inwestycji, z uwzględnieniem potencjalnych źródeł finansowania Twojej instalacji.

Kompleksowe wsparcie ekspertów

Zapewnimy Ci pomoc najlepszych specjalistów w zakresie wykorzystania energii słonecznej oraz zarabiania na jej produkcji przy jednoczesnym obniżaniu wydatków na zakup energii z sieci energetycznej.

Know how technologiczne

Przekażemy Ci ekspercką wiedzę o wytwarzaniu energii elektrycznej ze słońca, a także o funkcjonowaniu elektrowni fotowoltaicznej.

Zapewnimy Ci także wsparcie ekspertów w realizacji kolejnych kroków, począwszy od analizy technicznej, przez przyłączenie do sieci energetycznej Twojej instalacji, aż do jej uruchomienia.


Kolejne kroki

W

Wstępna konsultacja
Przygotujemy dla Ciebie koncepcję zagospodarowania nieruchomości

Projekt
Zaprojektujemy instalację i wyliczymy ci korzyści i koniecne nakłady na inwestycję

Montaż
Nasi specjaliści profesjonalnie zamontują instalację

Zgłoszenie do OSD
Zgłosimy instalację do twojego Operatora Systemu Dystrybucji i załatwimy wszelkie formalności związane z przyłączeniem instalacji

Uruchomienie instalacji
Uruchomimy i przetestujemy instalację

Serwis instalacji i monitoring
Będziemy serwisować Twoją instalację i monitorować dla ciebie jej parametry

Korzyści związane z fotowoltaiką:

Obniżenie wydatków na energię czynną

Dodatkowe źródło przychodu

Obniżenie opłat za dystrybucję energii

Okresy zwrotu inwestycji bywają bardzo różne i zależą od wielkości instalacji i miesięcznych opłat za energię.

Chcę poznać ofertę