Spółka PowerOn

Spółka powstała w grudniu 2014 roku w oparciu o wykwalifikowaną kadrę, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej, w tym sprzedaży energii elektrycznej dla największych grup energetycznych w Polsce.

Zajmujemy się doradztwem energetycznym, sprzedażą energii elektrycznej i gazu oraz budową infrstruktury energetycznej na obszarze całej Polski. Wspólpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami energetycznymi. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zarządzającej, profesjonalni, doświadczeni doradcy, specjaliści oraz rozbudowane zaplecze techniczne umożliwiły nam wypracowanie oferty w pełni odpowiadającej potrzebom dynamicznego rynku.

Podstawą naszych usług jest bieżący monitoring rynku energii i potrzeb klientów, co pozwala nam na zaproponowanie naszym klientom profesjonalnego doradztwa i najkorzystniejszych ofert. Rzetelne działania naszych doradców dają zawsze mierzalne i wymierne finansowo efekty naszym klientom.

Optymalizujemy koszty zakupu energii i gazu przez klienta zarówno w aspekcie sprzedaży i oferowanych w tym zakresie produktów, jak również rozwiązań technicznych i organizacyjnych poprawiających efektywność i racjonalizujących zużycie energii elektrycznej i gazu.

Zależy nam bardzo na wysokim poziomie oferowanych usług, dlatego proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które rzeczywiście pozwalają zaoszczędzić naszym klientom pieniądze, przy jednoczesnym polepszaniu jakości oferowanych usług. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami.


Nasze atuty

  • wieloletnie doświadczenie w branży energetycznej,

  • znajomość uczestników i mechanizmów funkcjonowania rynku,

  • sprawdzony model biznesowy,

  • skutecznie wyszkolone siły sprzedaży, call center i własne wsparcie back-office,

  • doświadczeni partnerzy i specjaliści,

  • doświadczenie w projektach infrastrukturalnych w branży energetycznej,

  • solidne zaplecze lokalowe i finansowe.

Klienci, którzy nam zaufali.

Jesteśmy dumni, że możemy z nimi współpracować.

Dane firmy:

PowerOn Sp. z o.o.

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań

Budynek Nobel Tower VI p.

NIP: 7811905017, KRS: 0000535685.

Napisz do nas